Propozycje cen

Wirtualne spacery

W przypadku wirtualne spaceru Google StreetView, cena jednostkowa (jeden punkt w którym można się obrócić) to 100 zł netto. Z każdą kolejnym punktem cena jednostkowa spada.... przy rozległych obiektach np. do 50 zł za punkt. Przekazujemy zdjęcia na potrzeby Facebooka, promocji w internecie, druku.

Obiekty 3D

Na jeden obiekt 3D wykonujemy od 24 do 36 zdjęć, obrabiamy kolorystycznie i pomożemy wyświetlić na stronie Internetowej.  Ceny od 50 zł netto aż do 700 zł w zależności od wielkości zamówienia jak i gabarytów przedmiotu/urządzenia.

Strony Internetowe, szkolenia

Realizujemy strony Internetowe, grafiki oraz szkolenia. Szkolenia z zakresu tego co wykonujemy a także z obsługi komputera i programu Adobe Photoshop. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wycena indywidualna.

 

Z nami bezpiecznie oraz zgodnie z literą prawa. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz wymagany certyfikat  wystawiony przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. [zobacz na jakim sprzęcie latamy]

Zdjęcia i panoramy z "lotu ptaka"

Podnosimy za pomocą drona lustrzankę NIKON z dowolnym obiektywem do 0,5kg. Służymy swoim sprzętem fotograficznym. Zdjęcia wyzwalane są bezprzewodowo i najczęściej możemy ich wykonać  kilkanaście przy jednym wzniesieniu. Jakość zdjęć można ocenić w Galerii. Jedna sesja od 300 zł.

Filmy z lotu "ptaka"

Jeden nalot dronem to 300 zł, zaś jednodniowa sesja to około 700 zł netto (średnio od 6 do 8 wzniesień, do 60 minut surowego materiału). W chwili obecnej kręcimy za pomocą BlackMagic Pocket który kręci w ProRes [pełna specyfikacja] z obiektywem Olympus M. Zuiko Digital 12 f/2.0 który daje z tą kamerą kąt około 35mm. Mamy też tańszy i bardziej bezpieczny dron (mały) Phantom 2 który nagrywa kamerą GoPro.

Filmy promocyjne

Filmy z których będziesz dumna/y. Stosujemy mix ujęć z ziemi i drona, dodamy animację, podkład muzyczny, lektora oraz wymyślimy scenariusz. Zlecasz i niczym się nie martwisz. Cena od 1000 zł uzależniona od długości i wymaganych zaleceń.

 

Video360 z ziemi i drona

Filmy o kącie widzenia 360x180 stopni to novum na rynku. Można je wyświetlać na urządzeniach mobilnych, komputerze lub za pomocą specjalnych googli.

Realizacja "od A do Z", tj dostajesz gotowy produkt w formie filmu (możemy go też zamieścić w Internecie). Sugerowana cena:

  • za realizację naziemną, 500 zł netto za minutę (jedno ujęcie)
  • za realizację w ruchu (samochód, powóz, pieszy, łódka,..,), 700 zł netto za minutę (jedno ujęcie)
  • za realizację z drona, 1000 zł netto za minutę (jedno ujęcie)

Jeśli potrzebujesz jedynie surowy materiał. Sugerowana cena:

  • za realizację (statyczną) naziemną, 300 zł netto (jedno ujęcie do godziny czasu)
  • za realizację w ruchu (samochód, powóz, pieszy, łódka,..,), 500 zł netto (jedno ujęcie do godziny czasu)
  • za realizację z drona, 600 zł netto za jeden przelot dronem lub 1400 za dzień zdjęciowy (średnio od 6 do 8 wzniesień)